ERZİNCAN TANYERİ DERNEĞİ’NDEN KAN KAMPANYASI…

21 Ocak 2013 Pazartesi, 00:49
ERZİNCAN TANYERİ DERNEĞİ’NDEN KAN KAMPANYASI…

Erzincan Tanyeri Kültür ve Yardımlaşma derneği Başkan Rıza Fındık’ın öncülüğünde kan kampanyası başlattı. Kartal Devlet Hastanesi Kan Merkezi’nde bir araya gelen üyeler toplu kan bağışında bulundular.

Çalışmaları ile taktir toplayan Dernek Başkanı Rıza Fındık ” Dernekçilik sadece alışagelmiş şeyleri yapmak demek değil. Toplumu birebir ilgilendiren projelere de imza atmak gerekiyor. Erzincan Tanyeri Kültür ve Yardımlaşma derneği olarak bir ilki yapmak istedik. umarım bu diğer STK lara örnek olur” dedi. Dernek faaliyetleri ile sosyal ve kültürel anlamda kamu oyu oluşturan Rıza Fındık ,dernek üyeleri ile sosyal duyarlılık ve etkinlikleri her geçen gün farklı bir etkinlikle kamu oyunda üzerlerine düşen görevlerin yerine getiriyorlar.

Dernek Başkanı Rıza Fındık ve Dernek üyesi olan aynı zamanda Kartal Eğitim Araştırma Hastahanesi Kan Bankası ünitesi sorumlusu olan Dr. Bülent Kayanın öncülüğünde gerçekleştirilen kan kampanyasına, dernek üyeleri  yoğun ilgi gösterdiler.

Dernek Başkanı Rıza Fındık ve Dr. Bülent Kaya kan bağışı kampanyasına katılan dernek üyelerine bu hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz